Web Design Services

Tworzenie stron internetowych

Strona internetowa jest Twoją wizytówką w sieci - tak samo jak w przypadku fizycznej lokalizacji Twojego biznesu liczy się zarówno to co oferuje jak i jej wygląd.

Strona internetowa to wizytówka Twojej Firmy w sieci

Obecnie ponad połowa Polaków przed kupnem produktu lub usługi szuka informacji w Internecie. To doskonała szansa, aby już na tym etapie przykuć uwagę klienta swoją ofertą. Najlepszy sposób aby to zrobić, to nowoczesna, funkcjonalna, widoczna w wyszukiwarce Google strona internetowa. Taka jak ta na której jesteś. I taka jak ta, którą możemy dla Ciebie stworzyć.

Tworzymy logo firmy

Dbamy o przejrzysty design

Pełna responsywność 

SEO, RWD, UI, UX i reszta magii

 

Tworzymy przejrzyste, nowoczesne strony internetowe, mając na uwadze kwestie związane z UI/UX. Stworzona witryna jest odpowiednią wizytówką Twojej firmy, na której użytkownik czuje się dobrze i w łatwy sposób może znaleźć informacje których szuka.

 

Poza tworzeniem naszą specjalnością jest także pozycjonowanie stron internetowych. Posiadaną wiedzę z zakresu SEO wykorzystujemy już na etapie projektowania strony, wprowadzając podstawową optymalizację, dzięki której witryna jest przyjazna dla wyszukiwarek internetowych.

 

Wszystkie strony które wykonujemy są w pełni responsywne (RWD), co oznacza że można z nich wygodnie korzystać na każdym urządzeniu - komputerze, tablecie czy telefonie.

Rozliczenie abonamentowe

 

Z jednej strony posiadanie strony internetowej to obecnie konieczność dla każdej firmy, a z drugiej koszty rozpoczęcia i prowadzenia biznesu w pierwszych miesiącach są szczególnie wysokie w zestawieniu z osiąganymi przychodami. Mając to na uwadze wprowadziliśmy ofertę tworzenia stron z rozliczeniem w modelu abonamentowym. Przejrzyste warunki i brak konieczności inwestowania w stronę na start kilkuset-kilku tysięcy złotych tworzą ofertę, którą doceniło już wielu naszych klientów.

1200

PLN netto - od takiej kwoty rozpoczynają się ceny najprostszych stron

110

PLN netto - tylko tyle miesięcznie kosztuje Cię prosta strona www

10

tyle stron wykonujemy średnio każdego miesiąca 

100%

naszych stron jest responsywnych

80%

klientów korzysta z naszych innych usług, m.in. SEO i kampanie AdWords

586

Linii kodu ma średnio strona główna naszych klientów

 

Profesjonalna strona internetowa od 110 PLN miesięcznie z umową na 12 miesięcy!